Lagledere og trenere - Gutter

Herrer 3. div

Rolle
Fornavn
Etternavn
Telefonnummer
Epost
Trener
Michael
Jonassen
90419023
michael.jonassen@tonsberg.kommune.no
Ass.Trener
Karl Olav
Sørli
98833682
karlolav6@hotmail.com
Lagleder
Karl Olav
Sørli
98833682
karlolav6@hotmail.com
Kampansvarlig
Karl Olav
Sørli
98833682
karlolav6@hotmail.com
Dugnadsansvarlig
Karl Olav
Sørli
98833682
karlolav6@hotmail.com

Gutter 20

Rolle
Fornavn
Etternavn
Telefonnummer
Epost
Trener
Marianne
Seljestad
91323035
mari-se@online.no
Ass.Trener
Anette
Keyser Lindgaard
91398154
anettekeyserlindgaard@gmail.com
Lagleder
Marianne
Seljestad
91323035
mari-se@online.no
Kampansvarlig
Kjersti Øyslebø
Brataas
91326736
oyslebo@bdtviken.no

Teie/TT/Nøtterøy Gutter 16 - Gruppe 1 født: 2004

Rolle
Fornavn
Etternavn
Telefonnummer
Epost
Trener
Marianne
Seljestad
91323035
mari-se@online.no
Ass.Trener
Anette
Keyser Lindgaard
-
-
Kampansvarlig
Kjersti Øyslebø
Brataas
91326736
oyslebo@bdtviken.no
Lagleder
-
-
-
-

Teie/TT/Nøtterøy Gutter 16 - Gruppe 2 født: 2005

Rolle
Fornavn
Etternavn
Telefonnummer
Epost
Trener
Sara
Kittelsen
99003735
skittelsen58@gmail.com
Trener
Emma Elfrida Kjellesvig
Lundgren
92273313
emma.e.lundgren@gmail.com
Lagleder
Jorunn Cecilie
Johannessen
99617167
jorunn_cecilie@hotmail.com
Kampansvarlig
Jorunn Cecilie
Johannessen
99617167
jorunn_cecilie@hotmail.com
Foreldrekontakt
Jorunn Cecilie
Johannessen
99617167
jorunn_cecilie@hotmail.com
Dugnadsansvarlig
Jorunn Cecilie
Johannessen
99617167
jorunn_cecilie@hotmail.com

Gutter 13 - Gutter født: 2007

Rolle
Fornavn
Etternavn
Telefonnummer
Epost
Trener
Øyvind
Varpe
95165623
oyvind.varpe@hotmail.com
Trener
Markus
Aurland
41340372
markus.aurland@hotmail.com
Lagleder
Hilde
Fandrem
91609515
hilfan78@gmail.com
Cupansvarlig
Kjetil
Gjerde
4696278
Vartdal.gjerde@gmail.com
Sosialkomite
Vibeke
Collin
98874839
Vibeke.collin@sf-nett.no
Sosialkomite
Siv Tove
Andersen
99255910
siv@sf-nett.no
Sosialkomite
Wenche
Kjernli
90638809
wkjernli@icloud.com

Gutter 12 - Gutter født: 2008

Rolle
Fornavn
Etternavn
Telefonnummer
Epost
Trener
-
-
-
-
Trener
-
-
-
-
Lagleder
Hanne
Espeland
92891942
hanne.espeland@gmail.com
Ass. Lagleder
May-Brit
Nome
90621664
mb.nome@gmail.com
Dugnadsansvarlig
Hege
Pedersen
46618958
hegped@gmail.com

Gutter 10 - Gutter født: 2010

Rolle
Fornavn
Etternavn
Telefonnummer
Epost
Trener
Tonje
Ness Lea
97646421
tonjenesslea@gmail.no
Ass.Trener
Dag
Slettemeås
92663614
dagsl@hotmail.com
Lagleder
Dag
Slettemeås
92663614
dagsl@hotmail.com
Ass. Lagleder
Jannicke
Amundsen
-
-

Gutter 9 - Gutter født: 2011

Rolle
Fornavn
Etternavn
Telefonnummer
Epost
Trener
Åse Bækkevold
Kloster
91399772
ase.bakkevold@gmail.com
Lagleder
Åse Bækkevold
Kloster
91399772
ase.bakkevold@gmail.com

Gutter 8 - Gutter født: 2012

Rolle
Fornavn
Etternavn
Telefonnummer
Epost
Trener
Åse Bækkevold
Kloster
91399772
ase.bakkevold@gmail.com
Lagleder
Åse Bækkevold
Kloster
91399772
ase.bakkevold@gmail.com

Gutter 7 - Gutter født: 2013

Rolle
Fornavn
Etternavn
Telefonnummer
Epost
Trener
-
-
-
-
Ass.Trener
-
-
-
-
Lagleder
-
-
-
-
Dugnadsansvarlig
-
-
-
-
Foreldrekontakt
-
-
-
-

Gutter 6 - Gutter født: 2014

Rolle
Fornavn
Etternavn
Telefonnummer
Epost
Trener
-
-
-
-
Ass.Trener
-
-
-
-
Lagleder
-
-
-
-
Dugnadsansvarlig
-
-
-
-
Foreldrekontakt
-
-
-
-