Lagledere og trenere - Gutter

Gutter 14 - Gutter født: 2007

Rolle
Fornavn
Etternavn
Telefonnummer
Epost
Trener
Øyvind
Varpe
95165623
oyvind.varpe@hotmail.com
Lagleder
Hilde
Fandrem
91609515
hilfan78@gmail.com
Cupansvarlig
Kjetil
Gjerde
4696278
Vartdal.gjerde@gmail.com
Sosialkomite
Vibeke
Collin
98874839
Vibeke.collin@sf-nett.no
Sosialkomite
Siv Tove
Andersen
99255910
siv@sf-nett.no
Sosialkomite
Wenche
Kjernli
90638809
wkjernli@icloud.com

Gutter 13 - Gutter født: 2008

Rolle
Fornavn
Etternavn
Telefonnummer
Epost
Trener
Örn
Vésteinsson Östenberg
+46 70-148 38 75
ostenbergorn@gmail.com
Trener
-
-
-
-
Lagleder
Hanne
Espeland
92891942
hanne.espeland@gmail.com
Ass. Lagleder
May-Brit
Nome
90621664
mb.nome@gmail.com
Dugnadsansvarlig
Hege
Pedersen
46618958
hegped@gmail.com

Gutter 11 - Gutter født: 2010

Rolle
Fornavn
Etternavn
Telefonnummer
Epost
Trener
Tonje
Ness Lea
97646421
tonjenesslea@gmail.com
Ass.Trener
Dag
Slettemeås
92663614
dagsl@hotmail.com
Lagleder
Dag
Slettemeås
92663614
dagsl@hotmail.com
Ass. Lagleder
Jannicke
Amundsen
-
-

Gutter 10 - Gutter født: 2011

Rolle
Fornavn
Etternavn
Telefonnummer
Epost
Trener
Christian Fredrik
Aarvold
90207220
christian.aarvold@gmail.com
Lagleder
-
-
-
-
Ass. Lagleder
-
-
-
-
Dugnadsansvarlig
-
-
-
-

Gutter 9 - Gutter født: 2012

Rolle
Fornavn
Etternavn
Telefonnummer
Epost
Trener
Christian Fredrik
Aarvold
90207220
christian.aarvold@gmail.com
Lagleder
-
-
-
-
Ass. Lagleder
-
-
-
-
Dugnadsansvarlig
-
-
-
-

Gutter 8 - Gutter født: 2013

Rolle
Fornavn
Etternavn
Telefonnummer
Epost
Trener
Silje
Sørensen
-
-
Trener
Rikke Marie
Hamer Rabe
-
-
Lagleder
Hege
Markussen
97571799
hege.markussen@gamail.com
Dugnadsansvarlig
-
-
-
-
Foreldrekontakt
-
-
-
-

Gutter 7 - Gutter født: 2014

Rolle
Fornavn
Etternavn
Telefonnummer
Epost
Trener
Silje
Sørensen
-
-
Trener
Rikke Marie
Hamer Rabe
-
-
Lagleder
Hege
Markussen
97571799
hege.markussen@gamail.com
Dugnadsansvarlig
-
-
-
-
Foreldrekontakt
-
-
-
-

Gutter 6 - Gutter født: 2015

Rolle
Fornavn
Etternavn
Telefonnummer
Epost
Trener
-
-
-
-
Trener
-
-
-
-
Lagleder
-
-
-
-
Dugnadsansvarlig
-
-
-
-
Foreldrekontakt
-
-
-
-