Lagledere og trenere - Jenter

Dame 4. div. - J20

Rolle
Fornavn
Etternavn
Telefonnummer
Epost
Trener
Eivind Urberg
Johannesen
45231540
eivind@urberg.no
Ass.Trener
Morten Livang
Andersen
91306000
livang_nordialog@hotmail.com
Lagleder
-
-
-
-

Jenter 16 - Jenter født: 2004

Rolle
Fornavn
Etternavn
Telefonnummer
Epost
Trener
Anders
Sperre
92122720
anderssperre@yahoo.no
Lagleder
Nina
Huse Pettersen
97625519
husep@yahoo.no
Ass. Lagleder
Linn
Nordbø
90512216
linnor69@gmail.com
Kampansvarlig
Nina
Huse Pettersen
97625519
husep@yahoo.no
Dugnadsansvarlig
Anne-Grete
Jørnsen
95131063
anjoern@online.no

Jenter 15 - Jenter født: 2005

Rolle
Fornavn
Etternavn
Telefonnummer
Epost
Trener
Morten Livang
Andersen
91306000
livang_nordialog@hotmail.com
Ass.Trener
Karl Olav
Sørli
98833682
karlolav6@hotmail.com
Ass.Trener
Thomas
Bergan
48022503
thberga2@online.no
Ass.Trener
Henriette
Andersen
99512282
hsjolett@outlook.com
Lagleder
Jan Erik
Ovesen
90216590
jan.erik.ovesen@sf-nett.no
Kampansvarlig
Thomas
Bergan
48022503
thberga2@online.no
Foreldrekontakt
Jan Erik
Ovesen
90216590
jan.erik.ovesen@sf-nett.no
Dugnadsansvarlig
Jan Erik
Ovesen
90216590
jan.erik.ovesen@sf-nett.no

Jenter 14 - Jenter født: 2006

Rolle
Fornavn
Etternavn
Telefonnummer
Epost
Trener
Jannice Schau
Slettemeås
99390829
jannices75@hotmail.com
Ass.Trener
Are
Haug
94499179
are.haug@gmail.com
Ass.Trener
Eivind Urberg
Johannesen
45231540
eivind@urberg.no
Lagleder
Tanja
Sundby
95792719
tanja.sundby@me.com
Dugnadsansvarlig
Tanja
Sundby
95792719
tanja.sundby@me.com

Jenter 13 - Jenter født: 2007

Rolle
Fornavn
Etternavn
Telefonnummer
Epost
Trener
Gisli Jon
Thorisson
98483553
gisjtor@hotmail.com
Ass.Trener
-
-
-
-
Lagleder
Hilde
Bakkeløkken
90967352
robejo@online.no
Ass.Lagleder
Siv
Brevik
91116780
siv_brevik@hotmail.com
Kampansvarlig
Hilde
Bakkeløkken
90967352
robejo@online.no
Foreldrekontakt
Linn Stang
Ingebrigtsen
99244735
linninge@online.no
Dugnadsansvarlig
Frank
Lindsøe
91347213
frank@lindsoe.no

Jenter 12 - Jenter født: 2008

Rolle
Fornavn
Etternavn
Telefonnummer
Epost
Trener
Bjørn Robert
Groven
46618569
bjorn.robert.groven@bufetat.no
Lagleder
Heidi
Moen
91166626
heidi@aveci.com
Ass. Lagleder
Morten
Aarnes
46964040
morten@espressospesialisten.no
Foreldrekontakt
Henrik
Solvang
95709014
henriksolvang84@gmail.com
Dugnadsansvarlig
Jon Christer
Bjørnstad
94803832
johnchrister@gmail.com

Jenter 11 - Jenter født: 2009

Rolle
Fornavn
Etternavn
Telefonnummer
Epost
Trener
Kristian
Kloster
95931881
kristian.kloster@gmail.com
Ass.Trener
Hege
Markussen
97571799
hege.markussen@gmail.com
Ass.Trener
Morten
Skatvedt
91117710
morskatv@online.no
Lagleder
Karl Erik
Øye
95830986
karlerikoye@hotmail.com
Ass. Lagleder
Pernille
Roberg
95915157
pernille-leana@hotmail.com
Foreldrekontakt
Thomas
Eftedal
95972544
-
Dugnadsansvarlig
Antoinette
Hammelow-Berg
90715565
-

Jenter 10 - Jenter født: 2010

Rolle
Fornavn
Etternavn
Telefonnummer
Epost
Trener
Bror Olav
Haavardsrud
90025525
brorolav@hotmail.com
Ass.Trener
Bjørn Åsheim
Hansen
41645886
bjornaasheim@yahoo.no
Ass.Trener
Petter Chr.
Bakke
95109060
pcb@gibunkering.com
Ass.Trener
Gisli Jon
Thorisson
98483553
gisjtor@hotmail.com
Lagleder
Linn Abigel
Øygard
90513973
linnaoygard@gmail.com

Jenter 9 - Jenter født: 2011

Rolle
Fornavn
Etternavn
Telefonnummer
Epost
Trener
Emilie
Jul-Larsen Aas
90649077
-
Ass.Trener
Siri
Bryng
97728414
siri@bryng.no
Lagleder
Katrine
Lofstad
95266961
kinestad@hotmail.com

Jenter 8 - Jenter født: 2012

Rolle
Fornavn
Etternavn
Telefonnummer
Epost
Trener
Maria Elisabeth
Sørum
95103840
mesoerum@hotmail.com
Ass.Trener
Ann Helena
Frøland
47681161
ann.helena@gmail.com
Ass.Trener
Hege
Markussen
97571799
hege.markussen@gmail.com
Lagleder
Sidsel
Marstein
41278103
sidmars@hotmail.com

Jenter 7 - Jenter født: 2013

Rolle
Fornavn
Etternavn
Telefonnummer
Epost
Trener
-
-
-
-
Ass.Trener
-
-
-
-
Lagleder
-
-
-
-
Dugnadsansvarlig
-
-
-
-
Foreldrekontakt
-
-
-
-

Jenter 6 - Jenter født: 2014

Rolle
Fornavn
Etternavn
Telefonnummer
Epost
Trener
-
-
-
-
Ass.Trener
-
-
-
-
Lagleder
-
-
-
-
Dugnadsansvarlig
-
-
-
-
Foreldrekontakt
-
-
-
-